Крим
Землекористувачі Криму можуть втратити свої ділянки

Громадяни, які перебувають за межами окупованого Криму і не оплачують податок на оренду землі, можуть її втратити. Про це повідомляє Економічна правда.

Так званий голова комітету з питань економічної, бюджетно-фінансової та податкової політики Віталій Нахлупінін запропонував дозволити місцевим органам влади розривати договори оренди землі при заборгованості по земельному податку за 2-3 місяці. За його словами, в Криму не виконується план щодо земельному податку.

Варто зазначити, щоб розривати договори оренди, місцевим органам влади потрібні механізми, розроблені «міністерством фінансів РК».

«Також є проблема платежів за землю. Вона об’єктивно пов’язана з власниками земель, які опинилися за межами республіки. Думаю, тут повинні бути жорсткі адміністративні рішення. Необхідний прописаний порядок дій муніципальних органів щодо перегляду договорів у разі несплати протягом 2, максимум 3 місяців», – зазначив депутат.

Нагадаємо, раніше «міністерство фінансів Криму» підготувало проект законодавчої ініціативи, що передбачає стягування земельного податку з підприємств, які ще не перереєстрували землю, але фактично ведуть на ній свою діяльність. Однак бюджетний комітет парламенту відхилив цю пропозицію. На думку промисловців, ініціатива міністерства погіршить фінансове становище кримських підприємств, частина яких і так опинилася на межі виживання.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ