Іслямов
«Сбербанк Росії» подав позов про банкрутство Ленура Іслямова

В окупованому Росією Криму силовики захопили підприємство, яке пов’язують з кримським татарином, одним з організаторів блокади півострова Ленуром Іслямовим. Про це у своєму Facebook написала журналістка Лілія Буджурова.

«Маски-шоу на СімСітіТранс. Невідомі особи, у тому числі декілька в повній бойовій екіпіровці – в масках, бронежилетах, з автоматами, захопили адміністративну будівлю СімСітіТранс, повністю її заблокувавши», – написала вона.

«Усі, хто перебуває в будівлі, включаючи керівництво підприємства, зараз закриті в одній кімнаті. Силовики ніяк не пояснюють свої дії, не пред’являють жодних документів», – додала Буджурова.

Тим часом «Сбербанк Росії» подав в Арбітражний суд Москви два позови про визнання банкрутами Іслямова та його дружини на загальну суму 2,2 млрд. руб. Про це повідомляє агентство «Москва»  з посиланням на джерело, знайоме з ситуацією.

За інформацією співрозмовника, позови від «Сбербанку» до Іслямова та його дружині Ельвіри були подані 28 січня, обидва на однакову суму 1,1 млрд. руб. Вони можуть бути пов’язані з кредитом, виданим банком компанії.

«Кредит був виданий під заставу автомобілів або незнижувального залишку товарів. Під цей кредит як поручителі були залучені сам Іслямов і, судячи з усього, його дружина. З цим пов’язані позови щодо банкрутства – визнати Іслямова банкрутом необхідно для того, щоби стягнути його особисте майно, а це частки в компаніях, не лише російських, але й закордонних», – сказав тимчасовий керівник підконтрольної дружині Іслямова «Квінгруп» Роман Сінченко.

Як відомо, Іслямов є одним з найактивніших борців за повернення Криму до складу України. Зокрема, він був організатором продуктової та енергетивної громадянської блокади півострова.

Він перебуває у федеральному розшуку в Росії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російська влада порушила кримінальну справу щодо Іслямова за громадянську акцію «блокада Криму» з боку материкової України. Також кримська Феміда наклала арешт на все майно, що належить організатору блокади півострова. Втім, скандальний «прокурор» Наталя Поклонська на цьому зупинятися не збирається й хоче знайти продані ним в недавньому минулому активи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ