бойовики
Терористи наказали всім агентствам ООН в терміново залишити «ЛНР»

Заступник Генсека ООН із гуманітарних питань Стівен О’Брайен стурбований наказом терористів всім агентствам ООН в терміновому порядку залишити «ЛНР». Про це повідомляє Reuters.

«Я стурбований новинами, що так звана влада в східній Україні наказала агентствам ООН в Луганську завершити місію і залишити регіон до 25 вересня», – заявив О’Брайен.

Також він висловив занепокоєння питанням реєстрації та акредитації міжнародних неурядових організацій в Донецьку. Він додав, що фактичні керівники Донецька перешкоджають гуманітарній місії ООН в «ДНР» і вся діяльність ООН зараз припинена.

Раніше неодноразово з’являлась інформація, що представники «ДНР» найбільш жорстко перешкоджають виконувати свої функції спостерігачам ОБСЄ. Зокрема, у звіті місії за 22 вересня йшлося про те, що бойовики погрожували застрелити спостерігачів на блокпосту у Донецькій області. А в серпні заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуґ скаржився, що бойовики глушать безпілотники, заважають їм ночами та погрожують вбити спостерігачів.

Читайте: Смерть дитини – ціна змагань терористів «ДНР» із «танкового біатлону»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ