Крим перейшов на телефонний код окупантів
Крим перейшов на телефонний код окупантів

В анексованому Криму запровадили новий російський телефонний код. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішньої політики, інформації та зв’язку окупованого півострова Сергій Доценко, передає УНН.

«У Криму новий телефонний код за російськими стандартами – 365. Про запровадження нового порядку офіційно повідомлять згодом», – сказав Доценко. За його словами, наразі фахівці вже налагодили роботу зв’язку населення з екстреними службами, яку раніше було порушено. Він додав, що тривають роботи з відновлення набору між стаціонарним і мобільним зв’язком.

Як відомо, 18 березня 2014 року  президент РФ Владімір Путін підписав закон про прийняття Криму та Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні у Криму відбувся «референдум» про статус півострова, після чого у Верховній Раді АРК ухвалили постанову «Про незалежність Криму».

14 вересня 2014 року в анексованому РФ Криму відбулися «вибори» за російським законодавством. Головою Ради міністрів анексованого Криму було призначено Сергія Аксьонова, спікером ради став Володимир Константинов. СБУ відкрила проти них кримінальне провадження.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ