Поклонська
Прокурор «Няша» вирішила заборонити «пропаганду» Меджлісу

Так званий прокурор анексованого Росією українського півострова Крим Наталя Поклонська вирішила призупинити діяльність Меджлісу кримських татар, повідомляє ТАСС.

«Сьогодні призупинено діяльність громадського об’єднання «Меджліс кримсько-татарського народу» з метою недопущення порушення федерального законодавства», – сказала Поклонська.

У своєму рішенні «прокурор» посилається на закон «Про протидію екстремістській діяльності». Документ спрямували в міністерство юстиції РФ для включення Меджлісу до переліку громадських і релігійних об’єднань, діяльність яких заборонена на території Росії.

«Припиняються права громадського об’єднання. Їм заборонено користуватися всіма державними і муніципальними ЗМІ, вони не можуть проводити різні публічні масові заходи, використовувати банківські вклади і взагалі проводити будь-яку роботу. Вся їхня пропаганда буде заборонена».

Нагадаємо, 3 березня «Верховий суд Криму» почав розгляд позову про визнання громадського об’єднання «Меджліс кримсько-татарського народу» екстремістською організацією та його заборону на території РФ. Позов подала «прокурор» республіки Наталія Поклонська. Відповідачем виступає перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, який представляє інтереси організації в Криму.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 7 березня у Меджлісу відібрали головний офіс у Сімферополі.

Читайте: Окупанти заборонили вживати в Криму слова «Меджліс» та «окупація»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ