Царьов
Царьов називав себе «головою парламенту Новоросії»

Сім’я так званого колишнього спікера парламенту «Новоросії» Олега Царьова отримала від Росії будівлю дитячого санаторію «Ай Тодор» в окупованому Криму. Про це повідомляє Дождь.

Це колишній маєток великого князя Міхаїла Романова, що має статус пам’ятки архітектури регіонального значення.

У листопаді 2015 року «міністерство економічного розвитку» Криму уклало договір про реалізацію проекту реконструкції санаторію з ТОВ «Радуга», яке, згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, очолює мати сепаратиста Ніна Царьова.

У компанії двох засновників – це сам Царьов (йому належить 1%) і компанія, 99% якої належить його дружині Ларисі.

Царьов підтвердив цю інформацію та не виключив, що в майбутньому займатиметься проектом сам.

Санаторій «Ай Тодор» у КримуСім’я Царьова отримала санаторій для «реконструкції та розвитку» в листопаді 2015 року. Разом з самими корпусами «Ай Тодора» у власність Царьову передали земельну ділянку площею 2 га.

Згідно з документацією до угоди, з травня 2016 року по грудень 2024 роки інвестор зобов’язується виплатити державі 254 мільйони рублів податків.

Проект з реконструкції та розвитку санаторію розрахований на 7 років. До 2022 року інвестор планує витратити 220 мільйонів рублів – зокрема, буде побудований новий чотириповерховий корпус, закритий басейн, також замінять комунікації.

Санаторій розташований неподалік Ялти, в 175 метрах над рівнем моря. Загальна площа території «Ай Тодора» – понад 6 гектарів, з них 5,9 займає великий парк.

Санаторій може розмістити 65 дітей. На його сайті вказано, що 50 ліжок бюджетні та 15 – комерційні. За планом реконструкції та розвитку санаторію, який виконуватиме Царьов, планується залишити лише 10 безкоштовних ліжок на рік протягом терміну окупності проекту.

Як відомо, Царьов був одним з лідерів сепаратистського руху в Україні, зокрема, називав себе «головою парламенту Новоросії».

25 березня 2016 року ГПУ спрямувала до суду звинувачення проти Царьова. Його звинувачують у тому, що у квітні-травні 2014 року, будучи нардепом і кандидатом у президенти України, він «взяв участь у зборах проросійськи налаштованих громадян України, де публічно закликав їх до активних дій, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, а також до зміни меж території та державного кордону України шляхом визнання самопроголошених «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки» з використанням засобів масової інформації».

Царьова оголосили у розшук. Тим часом журналістам відомо, що він брав участь у «Московському економічному форумі», який проходив 23-24 березня 2016 року в російській столиці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ