852x449-43_1.bd5
Окупаційна влада звинуватила жителів Севастополя у надмірному використанні води

Величезні втрати води, яких зазнає севастопольський «водоканал», не пов’язані з іржавими трубами і дірявими кранами. Воду випивають самі жителі окупованого Севастополя, ба більше – не платять за неї. Така несподівана заява прозвучала 21 червня під час пленарного засідання так званих законодавчих зборів Севастополя, передає місцеве видання Примечание.

Відповідаючи на запитання «голови комітету з містобудування та земельних питань»  Вячєслава Горєлова про втрати води, які становлять від 42 до 48 відсотків, «заступник директора департаменту міського господарства міста Севастополя» Андрєй Чибісов сказав, що обсяг втрат в окупованому Севастополі не такий вже і великий. Цифри втрат води за версією «чиновника», більше пов’язані з безоплатним споживанням води населенням.

«Ми зараз проводимо порайонні виміри розміру втрат води, які несе «Водоканал». Вони значно менші ніж ці цифри. Що, найімовірніше, говорить про системне невраховане споживання води. Вона не втрачається, її просто люди споживають безоплатно», – підсумував він.

Нагадаємо, у квітні так званий віце-спікер Держради РК Константін Бахарєв заявив, що незалежним у плані водопостачання окупований Крим стане не раніше 2020 року.

Як відомо, вода, яка надходить із материкової частини України, забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді. Постачання здійснювали через Північно-Кримський канал, що йде від Дніпра. Ця вода використовувалася для поливу сільгоспугідь.

Після анексії Криму Росією в лютому-березні 2014 року подачу води каналом припинили.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ