вода
Вода, яка надходить із материкової частини України, забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді

Незалежним у плані водопостачання окупований Крим стане не раніше 2020 року. Про це на своїй сторінці у Facebook написав так званий віце-спікер Держради РК Константін Бахарєв.

«Магістральний водогін зараз тягнуть з материкової Росії. У цьому проекті буде задіяно і Північно-Кримський канал. Повністю закрити питання водопостачання Республіки ми плануємо в 2020 році», – написав представник окупаційної адміністрації.

За його словами, в Керчі потрібно будувати водосховище.

«Щоб перекинути воду до Керчі, треба побудувати там водосховище. Але там є проблеми з геологією. По-друге, є проблеми з дефіцитом водних ресурсів на самій Кубані. Адже у маловодний рік у них самих не вистачає водних ресурсів. Але навіть якщо у Керч ми ще воду перекинемо, тоді потрібно ще паралельно будувати канал. Тому що воду в зворотному напрямку каналом не пустиш. Заради однієї Керчі починати такий проект просто нереально».

Читайте: Україна повністю перекриє подачу води в окупований Крим

Нагадаємо, вода, яка надходить із материкової частини України, забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді. Постачання здійснювали через Північно-Кримський канал, що йде від Дніпра. Ця вода використовувалася для поливу сільгоспугідь.

Після анексії Криму Росією в лютому-березні 2014 року подачу води каналом припинили.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ