Кордон
Росіяни наразі не коментують заяву українських прикордонників

Російська влада призупинила пропускні операції на адміністративній межі з окупованим півостровом Крим. Про це інформує прес-служба ДПСУ.

«Сьогодні приблизно о 7-ї години ранку російська окупаційна влада із невстановлених причин призупинила здійснення пропускних операцій громадян та транспортних засобів на адмінмежі з Кримом», – йдеться в повідомленні.

У зв’язку з цим пропуск з материкової частини України на КПВВ «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» на територію півострова не здійснюється. Росіяни не коментують заяву українських прикордонників.

Нагадаємо, російські правоохоронці в окупованому Криму не дозволяють автомобілям з кримськими українськими номерами в’їжджати на материкову Україну чи навпаки – з неї на півострів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, окупаційна влада зобов’язала всіх автовласників переоформити авто і отримати на них номерні знаки російського зразка до 1 квітня. В іншому разі – авто конфіскують. Згодом термін для переоформлення продовжили ще на 3 місяці.

В останні дні перед 1 квітня в Херсонській області скупчилися тисячі машин з Криму, які намагаються продати мешканці півострова.

Читайте: Крим пішов від України ще далі – окупанти перенесли столицю півострова в Ростов-на-Дону

БЕЗ КОМЕНТАРІВ