У Криму заблоковані українські кораблі
У Криму заблоковані українські кораблі

Військові кораблі, літаки і вертоліт Збройних Сил України досі залишаються на території тимчасово окупованого Криму. Про це повідомив начальник прес-служби Генерального штабу ЗСУ Владислав Селезньов, передає Крим.Реалії.

«Згідно з офіційними даними, на території Автономної Республіки Крим залишилося 35 одиниць кораблів, катерів і суден забезпечення, зокрема й ті кораблі, які є бойовими», – зазначив він. Ідеться про корвети «Тернопіль», «Луцьк», «Хмельницький», ракетний корвет «Придніпров’я», кораблі управління «Славутич», морські тральщики «Чернігів» та «Черкаси», великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський», підводний човен «Запоріжжя» та інші судна і кораблі забезпечення. Крім того, на території окупованого Криму залишилися 2 літака БЕ-12, вертоліт Мі-9.

«Кораблі, які раніше дислокувалися в Севастополі, переведені в інші бухти, і зараз їх місцезнаходження невідоме. Судна, які перебували раніше в бухті Донузлав, як і раніше, стоять там», – сказав Селезньов. Зазначимо, що зараз ЗСУ готові до переміщення техніки на територію материкової України, однак потрібні відповідні домовленості України і Росії. Раніше повідомлялося, що в Криму залишилося матеріальних активів ВМС України на 1 млрд. 495 млн. грн.

Додамо, як заявляли керманичі ВМС Росії після окупації Криму, на півострові планується технічне переозброєння суднобудівних підприємств з урахуванням майбутніх замовлень, насамперед, від Чорноморського флоту Росії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ