шахтарі
Луганські бойовики планують звільнити 60 відсотків шахтарів

У так званій ЛНР планують звільнити з роботи 7,3 тис. шахтарів, що становить 60% працівників шахт на окупованій території України. Як передає УНІАН, про це на брифінгу повідомив речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко.

За словами Лисенка, на окупованій частині Луганської області поглиблюється економічна криза: «За оперативною інформацією, окупаційна адміністрація планує звільнити близько 60% працівників шахт на контрольованій території, а саме: на підприємствах Лутугинського району – близько 800 осіб, Слов’яносербського і Перевальського районів – близько тисячі осіб, в місті Красний Луч та містах-супутниках – до 5,5 тис. осіб».

Раніше з’явилися повідомлення, що ватажки терористичного анклаву «ЛНР» висунули ультиматум гірникам, які беруть участь у страйку через відсутність заробітної плати. «Керівництво так званої «ЛНР» оголосило ультиматум страйкуючим шахтарям: або вони виходять на роботу, не зважаючи на відсутність зарплати, або їх мобілізують в незаконні збройні формування. Одночасно глава так званої «ЛНР» Плотницкий видав негласний указ про припинення видачі вугілля шахтарям на побутові потреби», – заявив речник Адміністрації Президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

Читайте: Шахтарі окупованої Луганщини змушені платити данину, аби уникнути «мобілізації»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ