Співвласником «Вайнах Телеком» є міністр транспорту та зв'язку Чеченської Республіки Рамзан Черхігов
Співвласником «Вайнах Телеком» є міністр транспорту та зв’язку Чеченської Республіки Рамзан Черхігов

Росія продовжує економічну експансію на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Про це повідомило Головне управління Міністерства оборони України, передає прес-служба ГУР.

«В умовах стагнації російської економіки, з метою частково компенсувати витрати держбюджету РФ на збройну агресію проти України, представниками російської влади в «ЛНР» ухвалено рішення про передачу місцевого оператора мобільного зв’язку «Лугаком» («унітарне підприємство Луганські комунікації») в оперативне управління чеченської компанії «Вайнах Телеком», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до проекту, російський оператор мобільного зв’язку отримуватиме 70% доходу від діяльності «Лугаком», забезпечивши зі свого боку номерний ресурс, а також операційну та технічну підтримку в обхід міжнародних санкцій.

«З урахуванням форми і структури власності закритого акціонерного товариства «Вайнах Телеком», співвласником якого є міністр транспорту та зв’язку Чеченської Республіки Рамзан Черхігов, вірогідність поповнення російського бюджету таким чином оцінюється як низька», – додали в розвідці.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на окупованій території Донецької області запустили також мобільний зв’язок «Фенікс».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ