Кримчанам пропнують пити дощову воду
Кримчанам пропнують пити дощову воду

«Голова» Криму Сергій Аксьонов вчитиме жителів півострова збирати дощову воду, пояснивши це впровадженням технологій, які працюють в інших країнах. Про це повідомляє Еспресо.ТВ.

В якості прикладу він привів Оман і Ізраїль. За його словами, сьогодні вже розробляється програма, яка дозволить кримчанам навчитися збирати воду.

Рік тому Аксьонов прогнозував, що кримчанам вже скоро не буде що пити, а сам півострів перетвориться на пустелю. Згодом стало відомо, що у 2015 році Крим відмовиться від посіву рису через проблеми з Північно-Кримським каналом.

Як відомо, 18 березня 2014 року  президент РФ Владімір Путін підписав закон про прийняття Криму та Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні у Криму відбувся «референдум» про статус півострова, після чого у Верховній Раді АРК ухвалили постанову «Про незалежність Криму».

14 вересня 2014 року в анексованому РФ Криму відбулися «вибори» за російським законодавством. Головою Ради міністрів анексованого Криму було призначено Сергія Аксьонова, спікером ради став Володимир Константинов. СБУ відкрила проти них кримінальне провадження.

Інформаційний Акцент

  • Донбас -Україна

    Вважаю, що одне літо українці та киримли перетерплять, а та кацапня, що вбивала і вбиває українців і татар у Криму – хай ,падлюки, путіних та аксьонових мочу п’ють… Україні потрібно повністю перекрити Північно – кримський канал…. Ні краплі води фашистським загарбникам, ні краплі води фашистам -убивцям !!!