Окупанти змусять кримчан пити дощову воду

Кримчанам пропнують пити дощову воду
Кримчанам пропнують пити дощову воду

«Голова» Криму Сергій Аксьонов вчитиме жителів півострова збирати дощову воду, пояснивши це впровадженням технологій, які працюють в інших країнах. Про це повідомляє Еспресо.ТВ.

В якості прикладу він привів Оман і Ізраїль. За його словами, сьогодні вже розробляється програма, яка дозволить кримчанам навчитися збирати воду.

Рік тому Аксьонов прогнозував, що кримчанам вже скоро не буде що пити, а сам півострів перетвориться на пустелю. Згодом стало відомо, що у 2015 році Крим відмовиться від посіву рису через проблеми з Північно-Кримським каналом.

Як відомо, 18 березня 2014 року  президент РФ Владімір Путін підписав закон про прийняття Криму та Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні у Криму відбувся «референдум» про статус півострова, після чого у Верховній Раді АРК ухвалили постанову «Про незалежність Криму».

14 вересня 2014 року в анексованому РФ Криму відбулися «вибори» за російським законодавством. Головою Ради міністрів анексованого Криму було призначено Сергія Аксьонова, спікером ради став Володимир Константинов. СБУ відкрила проти них кримінальне провадження.

Інформаційний Акцент

  • Донбас -Україна

    Вважаю, що одне літо українці та киримли перетерплять, а та кацапня, що вбивала і вбиває українців і татар у Криму – хай ,падлюки, путіних та аксьонових мочу п’ють… Україні потрібно повністю перекрити Північно – кримський канал…. Ні краплі води фашистським загарбникам, ні краплі води фашистам -убивцям !!!