Китайці на пляжі
Туристів дивуватимуть історико-пізнавальними маршрутами епохи імператорського дому Романових і Другої світової війни

Російська окупаційна влада Криму заявляє, що росіяни не втратили інтересу до півострова, але курортний сезон допоможуть врятувати китайські туристи. Про це заявляє так званий голова Держради окупованого Криму Владімір Константінов, пише ТАСС.

Він зазначив, що цього року очікують приблизно 6,5-7 млн. відпочивальників: «Це буде рекорд, встановлений з моменту розпаду СРСР, а не лише український рекорд у 6 млн».

«Таке навантаження наша інфраструктура ще не мала, ми до цього готуємося. Але взагалі, під час Радянського Союзу, досягався рекорд у 10 млн. людей», – зазначив «голова Держради».

Він наголосив, що Крим чекає на китайських громадян. «Нам потрібен китайський турист, китайський інвестор, китайські технології», – резюмував він.

Нагадаємо, 16 травня, Константінов презентував у Пекіні  своїм партнерам інвестиційні можливості регіону. Презентація республіки відбулася в посольстві Росії в КНР.

На початку травня до Криму завітали 20 китайців. Так звана влада Криму обіцяє дивувати туристів із Піднебесної історико-пізнавальними маршрутами епохи імператорського дому Романових і Другої світової війни.

Також окупаційна влада вирішила запропонувати Китаю налагодити прямі чартерні авіарейси до півострова.

Читайте: Через відсутність сервісу росіяни не хочуть відпочивати в Криму

БЕЗ КОМЕНТАРІВ