OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ціна прийому металу в Горлівці становитиме 5-6 тисяч рублів

В окупованій кремлівськими найманцями Горлівці створено так зване державне підприємства ТОВ «Росдонтрейд» з прийому брухту. «Мер» міста Станіслав Кім називає його комунальним і заявляє, що прибуток фірми наповнюватиме бюджет міста. Про це пише місцеве видання Gorlovka.ua.

«Є підприємство, створене для міста, будемо говорити комунальне – «Росдонтрейд» – яке збиратиме брухт. Прибуток фірми наповнюватиме бюджет Горлівки. Не для кого не секрет, що весь брухт збувається на Єнакіївський металургійний завод», – зазначив він.

За словами Кіма, для підприємств, держпідприємств, комунальних підприємств ціна прийому дорівнюватиме вартості збуту металу – 6 тисяч рублів за тонну. Для приватних осіб – 5 тисяч рублів за тонну.

«Єдине, що ми вклали у вартість, – це витрати на транспорт, складські витрати і зарплати співробітникам. Цей вид господарської діяльності потягли в приватні руки – розірвали цей сегмент. Зараз ми за допомогою «Росдонтрейда» повертаємо прийом металу в міське русло», – підкреслив «мер».

Станіслав Кім також розповів, що всі необхідні документи зібрані та передані в контрольні інстанції, тому ТОВ «Росдонтрейд» вже може почати збирати гроші.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ