2
Спроба запустити в роботу енергоміст «Крим-Кубань» провалилася

Навіть особиста присутність господаря Кремля не допомогла запустити енергоміст «Крим-Кубань», який мав допомогти Росії розв’язати проблему знеструмленого Криму.

За даними видання Новости Крыма, 2 грудня ближче до ночі планувався запуск першої магістралі енергомоста з Росії, втім, спроба провалилася. Як повідомило обізнане джерело, спроби запустити енергоміст робилися неодноразово, але з технічних причин закінчувалися невдачами. До Керчі було запрошено журналістів російських федеральних ЗМІ, які мали висвітлити запуск першої черги, однак їх відправили знімати супутні об’єкти.

За прогнозами міністра енергетики РФ Алєксандра Новака, перша черга цього об’єкту має бути здана до 20 грудня. У Кремлі розраховують, що ситуація з енергозабезпеченням Криму, де в даний час діє режим надзвичайної ситуації, повинна нормалізуватися після запуску так званого енергомосту, який пройде дном Керченської протоки.

Нагадаємо, 30 листопада держкомпанія «Укренерго» відновила лінію електропередач 220 кВ «Каховська – Титан» і заявила про готовність відновити енергопостачання анексованого Росією Криму протягом кількох годин у разі досягнення домовленості з активістами блокади півострова. У свою чергу, активісти блокади вимагають від окупаційної влади РФ звільнення українських політв’язнів. Один з лідерів акції Ленур Іслямов заявив про намір повністю заблокувати півострів, зокрема, й зупинити Керченську переправу.

Читайте: Російські прикордонники погрожують «вогнем на ураження» в разі морської блокади Криму

Інформаційний Акцент

  • Алексей из Симферополя

    Какой провалилась? Вы бы хоть проверяли информацию перед публикациями… Явно же БРЕХНЯ. А тем временем Уже энергия идёт в Крым с Кубани. В Симферополе стали меньше отключать свет. Ура! Укро-нацисты снова проиграли!!!

  • Drakk

    Спроба провалилася а по Феодосии и региону уже скоро сутки как электричество без отключений. С неба свалилось?))))
    Совсем забрехались.