Туристів в окупованому Криму поменшає
Туристів в окупованому Криму поменшає

Президент Росії Владімір Путін телефоном обговорив з лідером Єгипту Абдельфаттахом Сісі відновлення перельотів рейсових літаків між двома країнами, йдеться у повідомленні на сайті глави РФ. Це цілком може свідчити про відновлення потоку російських туристів до Єгипту.

Як відомо, Єгипет, як і Туреччина, протягом останнього десятиліття були  улюбленими місцями курортного відпочинку для росіян.

Окупований Крим, який втратив основну масу відпочивалиників – українців, останні два роки страждав від нестачі туристів.

У РФ сподівалися, що конфлікти Росії з Туреччиною та Єгиптом могли вплинути на приплив курортників до окупованого півострова та допомогти компенсувати відсутність приїжджих із України. Та, схоже, цієї компенсації Криму дочекатися не судилося.

Як відомо, відносини між Москвою та Анкарою загострилися після того, як 25 листопада 2015 року  над Сирією був збитий фронтовий бомбардувальник Су-24 російської авіагрупи. За даними турецької влади, повітряне судно, перед тим як його збив турецький винищувач F-16, не реагувало на попередження. Літак впав у сирійській провінції Латакія біля кордону з Туреччиною, де базується російська авіація.

Згодом «Ростуризм» заборонив туроператорам продавати путівки до Туреччини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ