електрика
Через «ремонт» у Криму відключають електрику

В окупованому Криму черговий «блекаут» – через аварії на лініях електропередач без електрики лишилися Керч, Судак, Джанкой та Джанкойський район. Про це повідомляє місцева «влада», передає Крим. Реалії.

Зокрема, відключено від електрики будинки по вул. Юннатів у Керчі, по вул. Енгельса в Судаку, а також у с. Морське.

Раніше адміністрація Джанкоя повідомляла про те, що у період з 5:00 28 лютого до 22:00 29 лютого у місті та районі буде обмежено подачу електроенергії для населення, підприємств, організацій та установ.

Через аварії на лініях електропередач про відключення електрики попередили у Севастополі: у місті через дефіцит електроенергії відключають, зокрема, і вуличне освітлення.

А в Євпаторії протягом березня очікуються відключення ліній електропередач «в зв’язку з плановим ремонтом електрообладнання».

30 грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, якою передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, оскільки закінчилася дія контракту з постачання електрики на півострів, який з початку 2014 року анексований Росією.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ