Ольга Василевська, журналіст
Ольга Василевська, журналіст

Це Вам нА Ріо-де-Жанейро.

Ігор Жданов змінив політичне забарвлення і вступив у «Народний фронт». Таке складне політичне рішення далося йому легше завдяки проведенню 31-х Літніх олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, на які Кабмін виділив додатково понад 200 мільйонів гривень.

Тепер Тимошенко залишилася без своєї людини в Кабінеті міністрів, ну і в Бразилії без неї поки вистачить диких мавп.

Проте, якщо Арсеній Петрович спокушається, що міністерскі крісла він поділить з Володимиром Гройсманом по-братськи,  то ні. Мої співрозмовники стверджують, що через два місяці його розведуть, як кошеня (с) — і скинуть міністрів від НФ Арсена Авакова та Павла Петренка. А тоді, крім Андрія Реви, в Кабміні з’являться й інші вінницькі фаворити.

Але як би ви не старалися зліпити Кабмін з того, з чого ви самі зроблені, все одно вам дупа, дорогі.

Бо перевибори вже маячать перед вашими очима та кишенями. Готуйте гроші, шукайте спонсорів. Всі нормальні люди вже давно домовилися — як, із ким та за який шиш іти на вибори. Юля, наприклад, вже забрала до себе Васадзе і братів Буряків.

P.S. Кажуть, за вступ до БПП глава АП Борис Ложкін дає 300 тисяч кожному + бонус на виборчий округ. Тобто вибори все одно будуть, але люди при цьому отримують третину мільйона на кишеню. За просто так, за якийсь там вступ до фракції.

Тож нехай буде більше нардепів у БПП, хороших і різних! Примусьте кишені Ложкіна продірявитися!

Джерело: Olga Vasilevskaya

БЕЗ КОМЕНТАРІВ