Ольга Василевська, журналіст
Ольга Василевська, журналіст, спеціальний кореспондент ТСН

Розгін Майдану. Революція Гідности. Багато крові. Влада мовчить і не діє. Тут на мобільний Юрія Бойка лунає дзвінок. «Юра, біда у нас, біда. Терміново приїжджай». Янукович подзвонив. Бойко думає: ну, нарешті прозрів, зрозумів, що коїться. Напевно, буде щось вирішувати.

Кабінет президента. «Юра, треба терміново виключити Вітьку Пінчука з нашого мисливського Клубу. Цей жлоб застрелив лайку і не хоче платити 10 тисяч євро штрафу».

Напередодні під час полювання Віктор Пінчук випадково застрелив лайку і наказав своєму охоронцеві заникати тіло собаки глибше, щоб ніхто не помітив. З метою несплати штрафу, згідно з правилами Клубу.

Пізніше однієї лайки не дорахувалися, і сліди привели до Пінчука. Розлючений Янукович вимагав справедливого понятійного суду над олігархом.

У Межигір’ї було вже не пройти — не проїхати. Стояв Автомайдан. Олігархів і політиків, членів Клубу, везли на «Нивах» із лівого входу. Більшістю голосів постановили виключити Пінчука за жадібність.

Взагалі той день полювання був невдалим не лише для покійної лайки і Пінчука. Під час застілля Рінат Ахметов підняв тост за мудрого керівника країни, який не дав її (країну) прос**ти і обрав шлях у Митний союз. Невчасно заплескав тодішній глава Держлісгоспу Віктор Сівець. Віктор Федорович почав його бити ногами. Розборонити пацанів змогла тільки мудра Полежай.

Поруч сидів губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк. Дуже боявся, що йому дістанеться рикошетом. Кажуть, може підтвердити все вищевикладене. До речі, де він тепер? Син його — в нардепах від Народного фронту. Під час прийняття присяги сидів поруч із козаком Гаврилюком.

Майдан пройшов. З діючих осіб зникли лише Янукович і Лайка. Ну і 10 тисяч євро недорахувалися. Ось і всі збитки.

Джерело: Olga Vasilevskaya

БЕЗ КОМЕНТАРІВ