Мадлен Олбрайт
Олбрайт вважає, що Росія неминуче сприймає висловлювання Трампа як пропозицію пробиватися ще далі

Навіть якщо Трамп не переможе на виборах, тон і зміст його виборчої кампанії вже завдали шкоди національній безпеці США. Такої думки дотримується екс-держсекретар Америки Мадлен Олбрайт, пише Foreign Policy.

Олбрайт розповіла, що лідери країн Балтії відкрито висловлювали їй побоювання, що прихід Трампа на президентський пост заохотить російську агресію і позбавить їх фактично американського захисту.

«Трамп – щось на зразок подарунка Путіну», – сказала Олбрайт.

Нагадавши про кібератаку проти Естонії в 2007 році, вчинену Москвою, а також агресію Росії щодо Молдови та Грузії, Олбрайт висловила думку, що «Росія неминуче сприймає висловлювання Трампа як пропозицію пробиватися ще далі».

«Його висловлювання про НАТО просто приголомшують – власне, саме таке хотів би побачити Путін», – сказала Олбрайт.

Як відомо, Олбрайт активна прихильниця Гілларі Клінтон, нагадує журналістка. Повторюючи аргументи інших демократів, Олбрайт заявила, що у Москви є підстави щосили допомагати Трампу.

На думку Олбрайт, злам комп’ютерів Національного комітету Демократичної партії безсумнівно пов’язаний з теплим ставленням Трампа до Москви та намірами вплинути на хід виборів у США.

Нагадаємо, 22 липня на порталі Wikileaks були опубліковані тисячі листів з сервера демократів. Після публікації голова Національного комітету демократів (DNC) США Деббі Вассерман-Шульц оголосила, що піде у відставку, оскільки публікація розкрила змову в керівництві партії, яке умисно перешкоджало кампанії колишнього кандидата в президенти США Берні Сандерса заради просування Гілларі Клінтон.

Після цього менеджер передвиборної кампанії Гілларі Клінтон Роббі Мук заявив, що витік документів був здійснений росіянами з метою допомогти Дональду Трампу.

Своєю чергою, мільярдер та кандидат у президенти попросив російський уряд втрутитися у перебіг президентських виборів у США. Зокрема, він порадив російському уряду відшукати і опублікувати десятки тисяч приватних електронних листів Гілларі Клінтон.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ