Олег Покальчук, соціальний психолог
Олег Покальчук, соціальний психолог

Інформація про загрозу теракту 14 липня була і раніше, французька преса про це писала, і запобіжні заходи застосовували, але щодо держоб’єктів. А в сучасному тероризмі мішень – люди, а не об’єкти. Чим більш беззахисні люди, тим бажанішою є мішень.

Чиновнику, будь-кому, це важко уявити. Він вважає себе і свій офіс, свого боса – офігенною цінністю, на якій стоїть порядок і справедливість. І терористам дуже важливий саме він. Насправді він цікавить лише кишенькових злодіїв та аферистів.

Коли я виступав з теми тероризму на конференції щодо Криму, організованої «Майданом закордонний справ», і було багато іноземців, то сказав: «Не думайте, що вас це не торкнеться, ворог давно серед вас, ви – наступні, вже повірте, хоча я кажу про  це з жалем». В результаті фонд Аденауера припинив фінансування організації через зайву «войовничість».

Не існує жодних спеціальних чарівних чиновників, які убезпечать вас в умовах війни. Ніхто з нас не відсидиться, вже повірте, хоча я кажу це з жалем. Жодні спецслужби не в змозі захистити народ, якщо він вважає, що війна – не його справа.

Кошмар в Ніцці – не десь там, і це не окрема французька історія. «ІДІЛ» та Росія разом впевнено беруть Європу в терористичні кліщі. Це спеціально для вас, мої шановні натівські друзі, спантеличені ісламізмом, – може у тероризму обличчя й різні, але дупа точно одна.

Мої любі українські друзі, якщо ви  вважаєте, що вас и ваших рідних особисто немає за що вбивати, тоді вона, ця дупа, вже йде до вас.

Джерело: Oleh Pokalchuk

БЕЗ КОМЕНТАРІВ