Олекса Манн, художник
Олекса Манн, художник

От як класно — що саме 19 лютого з’явилася маса публікацій інтерв’ю якогось чувака, який стріляв у цей кривавий день в 2014 році по «Беркуту» на Майдані. І, як він каже, убивав їх у затилок.

Це чомусь у перекладі російською мовою. Хоча чувак, як сказано журналістом, що брав інтерв’ю, давав його українською. Така ще цікава деталь.

Інтерв’ю частково зроблене на ничку, так як той загадковий чувак не давав згоду на запис і публікацію. А хитрий журналіст із кішені записав на диктофон і срочно надрукував. А текст не узгодив із людиною, яка давала інтерв’ю. І така цікава деталь. О як!

І одночасно, в Росії, з’являються інтерв’ю з «беркутами», які туди втекли. Які вони герої та молодці, що втекли. Як їх усі кинули, як по них стріляли озвірівші фашисти-нацисти, вбивали їх страшно. І як москвічі їм допомогли, пригріли. І які вони хороші та чудові, а так проблемно живуть. Але службу чесно несуть.

І починаються масові вброси. Що й ті, хто стріляв по міліції, мають нести таку ж відповідальність — як і міліція за вбивство протестувальників. А міліція, як відомо несе таку відповідальність і люто покарана за сотні вбитих і закатованих, що аж гай гуде. Що аж жалко ту міліцію. Бо ніхто з них не покараний.

Але, кажуть нам — або давайте всі «по закону», або давайте миритись, всепрощеніє і мир-ріs-позитив, друзья.

І от я собі думаю: а не пішли би ви подалі, говноїди.

Вас же видно, і зрозуміло — хто ви. Що ж ви так палитесь?

Авторська стилістика в блозі збережена

Джерело: Olexa Mann

БЕЗ КОМЕНТАРІВ