Олекса Манн, художник
Олекса Манн, художник

Каста мягкотєлих підписала угоду з кастою слабкодухих. А може, розірвала. В історії є білі плями, так що точно ніхто не знає. Щодо цього точаться дискусії та іноді бої.

Усі ініціативи, пов’язані з розірванням стосунків із ворогом, який напав на нас, починаючи від блокування фур і закінчуючи забороною російського медіаконтенту, — це низові іниціативи. Бо у нас тут країна навпаки. Країна чудес. Коли люди значно швидше мислять, ніж держава.

Коли в 1940 році Великобританія вступила у війну з Третім Рейхом, за томік Гете, знайдений у громадянина Британії, можна було чьотко попасти. В тюрму. І це великий Гете, а не та с*ань, яка тут подається як «конкурентоспроможний продукт».

Чудеса, правда? І це, конешно, Великобританія так злякалась того небезпечного Гете, бо він був конкурентом? Нічого подібного! Просто то війна, й люди налаштувалися валити ворожий Третій Рейх всіма засобами. Бо спочатку йде культура, а потім війська.

Я дуже хочу, щоб нашим ідіотам і далі вкладали в черепну коробку стаса міхайлова, всякий інший шансон і рюмку водкі на столє. А фури щоб стояли у них в хатах і на балконах, оздоблених красивою вагонкою. Бо я ліберал і за те — щоби були представлені всі думки й мнєнія.

Бо це збагачує нас культурно і робить за рахунок широкого вибору контенту дуже конкурентоспроможними. А війна — то по**й, хай собі йде. Бо культурна людина в 2016 році, на другому році війни, мусить мати вибір. А бажано ще ширший, ніж раніше.

Джерело: Olexa Mann

БЕЗ КОМЕНТАРІВ