Олександр Аронець, блогер
Олександр Аронець, блогер

Вбивство Олександра Цукермана, яке вчинили поліцейські у Кривому Озері є свідченням того, що реформи в МВС такі ж фейкові, як і багато інших «реформ» в Україні.

Зробили вітрину – патрульну поліцію, якій не надали важливих повноважень. А райвідділки, де повинна була пройти переатестація, залишились ті самі.

Сама ж переатестація – це фікція. Не дарма ж громадські активісти повиходили з атестаційних комісій в знак протесту проти захоплення атестаційних комісій людьми Авакова.

Пряма відповідальність за цей страшний злочин лежить безпосередньо на міністрі Арсені Авакові, а також керівнику поліції – Хатії Деканоїдзе. Після подібного у цивілізованих країнах керівництво поліції подає у відставку.

Реформа міліції, щоб вона стала успішною може бути тільки одна: СКАСУВАННЯ МІЛІЦІЇ (ПОЛІЦІЇ), як органу. Це тягне за собою автоматичне звільнення усіх поліцаїв.

Далі – набір З НУЛЯ! Півроку і будуть перші результати! Бо за два роки «реформ» Авакова ми побачили справжній результат – вбивство групою мєнтів мирної людини, збільшення кількості злочинів у кілька разів, значне зменшення відсотку розкриття злочинів.

Щоби не було анархії з такою реформою, робимо пілотний проект приміром у Києві. Дивимось результат, а він точно буде успішний. Рухаємось і на інші області.

P.S. Краще в поліції будуть працювати «доярки, чи студенти» без досвіду роботи в міліції, аніж такі досвідчені поліцаї, з досвідом вбивств, рекету, кришування бандитизму тощо.

P.P.S. А ось сторінка в соцмережі одного із ймовірних вбивць демонструє нам всю «глибину» реформи і переатестації в МВС:

Роман Богач – https://vk.com/id97200504

Снимок экрана 2016-08-26 в 11.06.43Снимок экрана 2016-08-26 в 11.07.01Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ