Олександр Аронець, блогер
Олександр Аронець, блогер

Попри теорію всесвітньої змови з метою дискредитації нардепа, у якого чисто випадково виявилась елітна квартира в центрі Києва і рахунок у банку країни агресора, банку, який фінансує збройні сили РФ, маю до нього кілька морально-етичних запитань.

 1. За яким блатом Лещенко отримав знижку на квартиру понад 40%, чи немає тут корупційної складової в обмін на просування того чи іншого законопроекту? Чи може просто у договорі зменшена сума купівлі квартири з метою ухилення від сплати повного податку за купівлю нерухомості?
  2. Під який відсоток річних Лещенко взяв борг у Олени Притули, враховуючи те, що сам Лещенко писав про відставку Президента Німеччини, яку спричинив кредит у 4% річних замість ринкових 5%. Чи вистачить Лещенку малої депутатської зарплати виплачувати борг і відсотки?
  3. В кого Лещенко буде брати в борг на проведення ремонту у квартирі розміром 200 кв.м.? За оцінками експертів ремонт такої квартири це 100 тисяч доларів і більше.
  4. Чи морально мати рахунок в «Сбєрбанку Росії», який офіційно фінансує збройні сили РФ?
  Чому, коли Лещенка спіймали на гарячому в «Сбєрбанку» він уклав з продавцем додаткову угоду заради того, щоби не платити за квартиру зі свого рахунку в «Сбєрбанку»? Хотів приховати інформацію про рахунок?
  5. Чи морально купувати елітну квартиру, коли країна перебуває у стані війни, а понад 90% населення перебувають за межею бідності? Сам Лещенко зазначав ще у 2005 році, що подібні речі, які робив син Ющенка, не є морально правильними.
  6. Звідки у Лещенка така велика сума заощаджень, якщо він, згідно декларації, у 2014 році купив нову автівку вартістю приблизно 30 тис. доларів, і я не думаю, що всі ці роки Лещенко не витрачав заощадження на ті ж перельоти у США чи ЄС та інші витрати?
  7. Чи відреагує партія «Демальянс» на лютий зашквар одного із керівників партії Сергія Лещенка? Vasyl Gatsko?

Від себе додам, що після подібного тільки #ЛещенкоЗдайМандат!

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ