Олександр Аронець, блогер
Олександр Аронець, блогер

Історія з квартирою нардепа Заліщук не вичерпується питаннями, чому вона не внесла ціну квартири у декларацію, чи справді її цивільний чоловік перевів гроші зі Швеції в Україну і чи подарував ці кошти Заліщук, чи сплатила податок сама Заліщук із подарунку в понад 300 тис. доларів.

Є ще питання і до другої квартири, яку пані купила в 2006 році, коли ціни на квартири в спальних районах стартували від 100 тисяч доларів.

У витягу з реєстру йдеться, що квартира – в іпотеці. Тож, чергове питання: чому боргове зобов’язання не внесено до декларації? Знову «упустила»? Чи свідомо це зробила?

11Інше питання, чи внесла взагалі квартиру на Тургенєвській пані Заліщук у декларацію? В її декларації є квартира площею 158 кв. м і 41 кв. м 158 кв. м – це новопридбана квартира. А ось 41?

У вільному доступі немає інформації про загальну площу квартири Заліщук на Тургенєвській. Промоніторивши всі сайти продажу\оренди квартир в будинку на Тургенєвській 83/85, не знайшов жодної 1-кімнатної квартири. Більше того, ось на цьому сайті http://www.kanzas.ua/baza-domov/kiev-turgenevskaya2-83,85-planirovki/4979/ 1-кімнатні планування у даному будинку взагалі відсутні.

Тож, чи не забула пані борець з корупцією внести і цю квартиру у декларацію?

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ