Олександр Аронець, блогер
Олександр Аронець, блогер

Путін вкотре нагадав нам, українцям, за що ми повинні боротись тут! За його словами, вони «були змушені захистити російськомовне населення Донбасу і Криму». Нагадаю, саме в Криму і на Донбасі практично не було українських шкіл, як наслідок українофобія там росла шаленими темпами.

Новий закон про освіту, який вводить двомовну систему освіти очевидно має на меті привести Путіна не тільки в Одесу та Харків, де вже давно є проблеми з тим, щоби знайти україномовний садочок чи школу, але Путін прийде і в Київ та Львів, бо, нагадаю, в Україні кожен шостий-десятий громадянин – є етнічним росіянином, більшість з яких зберігають лояльність до Росії та Путіна, більшість з яких, за допомогою нового закону будуть створювати, за державні гроші, російськомовні садки та школи – як наслідок танки Росії прийдуть…більшість з цих росіян зараз маскуються під терміном «русскоговорящєго укрАінца», або ж вміло керують корисними ідіотами, нами, які несвідомо помагають їм проштовхувати «русскій мір» в Україні.

Не знаю, що ще має відбутися, щоби громадяни України зрозуміли, що російська мова – мова окупанта і від неї необхідно терміново відмовитись. Треба, як прибалти, демонстративно не розмовляти нею і всіляко показувати, що ми її не розуміємо! Треба відмовитись від російської на тотально зрусифікованих телеканалів, газет, журналів та радіо. Треба плекати свою багатогранну і одну з наймелодійніших у світі мов.

Зрештою, перехід на українську у всіх сферах життя – це і додаткові гроші! Називаю лише найбільш очевидні – перекладачі, озвучення фільмів, серіалів, самі фільми, додаткові гроші на ТВ. Книги – скільки у світі хороших книг, які не мають українського перекладу, але мають російський? Все це – сотні тисяч нових робочих місць. Крім того, відмова від російської для бізнесу – це банальне зменшення витрат. Для чого дублювати все непотрібною мовою?

Скажете – я упоротий фашист? Скажіть це Путіну, який так чи інакше лізе «защіщать русскоязичних», а дехто з нас вперто захищає його «право защіщать русскоязичних».

То ж скажіть мені, ви хочете путінські танки в Києві?

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ