Олександр Аронець, блогер
Олександр Аронець, блогер

Буду цинічним, але справедливим. У вбивстві патрульних поліцейських винна правоохоронна система та персонально Аваков. Чому? Пояснюю.

Вбивця копів – Пугачов – розшукувався правоохоронцями за трьома статтями ККУ. Причому розшукувався настільки «суворо», що серед білого дня їздив на Сітроєні, який зареєстровано на його дочку (або близького родича). Цей же Сітроєн з ним за кермом зупинили патрульні поліцейські. Але цього взагалі не мало відбутись, якби Аваков здійснив реальну, а не бутафорну реформу міліції.

Вся реформа Авакова – скасування ДАІ та створення її аналога – патрульної поліції. Це справді хороші хлопці, патріотичні, які не беруть хабарів. Але вони не мають повноважень розслідувати злочини.

А ось міліцію (райвідділки), функція якої – попередження та розкриття злочинів, Аваков не тільки не реформував, але фактично добив. Як наслідок – кількість злочинів суттєво збільшилась, а кількість розкриття злочинів суттєво зменшилась.

Саме поліція винна у вбивстві патрульних поліцейських, адже саме вони не виконали свою роботу і дозволили злочинцю безперешкодно пересуватись країною. Саме Авакову повинні «подякувати» колеги вбитих.

Сумую з родичами вбитих. Зневажаю керівництво МВС.

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ