Олександр Аронець, блогер
Олександр Аронець, блогер

Представники партії «Самопоміч», керівництво якої розповідає про європейські цінності, схоже, остаточно пустилися берега.

Вчора по завершенню земельної комісії Київради журналіст Володимир Тищенко підійшов до депутата Київради з фракції «Самопоміч» Романа Марченка, щоб задати йому декілька питань. Після незручного запитання щодо того, що Марченко хоче скасувати рішення Київради про створення скверу в центрі Києва, депутат «Самопомочі» спочатку умисно наступив йому на ногу, штовхався, а потім взагалі намагався вирвати телефон.

Справа в тому, що Марченко є відвертим лобістом церкви мормонів. Скасувавши рішення про створення скверу, Марченко хоче віддати церкві мормонів майже гектар землі на вул. Глибочицькій, 5 (Тищенко писав про це раніше).

За 8 місяців своєї діяльності в Київраді депутат від Дарницького району Роман Марченко подав лише один (!!!) проект-рішення щодо скасування рішення Київради про створення скверу в Шевченківському районі столиці. Крім того, фірма Марченка «Ілляшов та партнери» представляє церкву мормонів в судах.

Така поведінка Марченка, який спочатку забороняв знімати його на відео, відмовлявся будь-що коментувати, а потім взагалі хотів забрати телефон, пояснюється тим, що вже завтра Київрада буде розглядати його проект рішення по скасування скверу.
Найбільше дивує позиція керівника столичної «Самопомочі» Сергія Гусовського, який робить вигляд, що не помічає очевидного конфлікту інтересів і раніше в коментарях Тищенку повідомив, що він та вся фракція «Самопомочі» у Київраді буде підтримувати його проект рішення.

Минулого року депутати «Самопомочі», у тому числі й Гусовський, голосували за створення даного скверу і не бачили там жодних порушень, але згодом їхня думка кардинально змінилась. Як змінилася і поведінка представників «Самопомочі», які почали дозволяти собі рукоприкладство…

P.S. Ще цікавий факт з’ясувався про цього депутата. «Рендж Ровера», на якому цей депутат їде, в нього в декларації немає! Чи не за проект рішення про скасування скверу він отримав кошти і купив новий «Рендж Ровер»?

Незадекларований автомобіль Марченка

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ