Олександр Білінський, журналіст
Олександр Білінський, журналіст

Це парад цинізму.

У Раді погодилися дати згоду на затримання та арешт Сергія Клюєва, який вже півроку як виїхав із України. Радник міністра МВС Антон Геращенко рапортує про це як про розкриття справи століття. Клюєв, подивившись про це сюжет на російському НТВ, відправить вітальну есемеску Геращенку та подякує за терпіння.

У цій же Раді дозволили вводити відповідні санкції проти РФ. А якби Росія не ввела, ми б іще рік ганебно відводили очі. Воістину, важко вказати дорогу короткозорому.

У Саакашвілі, при власному прокуророві та начальнику поліції, не здійснив жодної посадки в Одеській області, але це не заважає йому вважати себе головним антикорупціонером і критикувати одних, не помічаючи інших.

Овацій було би значно більше, якби на форумі — замість фінального півгодинного виступу Міхо — на сцену вийшов близький до нього 1-й заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе, продемонстрував з десяток кримінальних справ і казенною юридичною мовою розповів, кого і в чому підозрюють.

Російський бізнесмен Чичваркін не в РФ організовує антикорупційний форум, щоб учити тамтешніх активістів боротися з шахраями і злодіями в прокурорських, поліцейських і суддівських мантіях, а прописався в Україні. І стоячи в ошатному костюмі, повчає українців.

Вони нас за дебілів продовжують тримати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ