Олександр Білінський, журналіст і блогер
Олександр Білінський, журналіст і блогер

Отже, друзі! Трохи сучасної історії. Одному Януковичу довелося поневірятися країною в пошуках стежок для втечі, а Пшонці з Клименком штовхатися в аеропорту.

Решта завершили українські справи, переписали підприємства\будинки\частки на дружин\коханок\друзів дитинства, кому треба – занесли, щоби не турбували щотижневими набігами і спокійно вирушили витрачати чесно награбоване.

Це в гіршому випадку. У кращому – стали народними депутатами, об’єдналися з новим «царем» і не менш спокійно почуваються в Україні.

Так, бувають складні дні, як недавно у «регіонала» Єфремова, коли довелося трохи посидіти, або як зараз у «воленародного» Олександра Онищенка, якому довелося поміняти місце проживання.

Але і це тимчасово. Адже головне – нічого не забрали, дали часу пару тижнів, щоби все «повирішувати». Ну, гроші вивести дали можливість, на підприємствах підчистити документацію дозволили, ще, напевно, і план втечі обговорювали разом в якомусь елітному ресторані.

Може в Раді пригрозити зняттям депутатської недоторканності ще третині нинішнього скликання. Нікого не посадять, але країну позбавлять від сотні дармоїдів.

Правда, на їхнє місце прийдуть інші (як на місце «молодих реформаторів» часів Януковича – Курченка, Клименка й Арбузова прийшли «младореформатори» часів Порошенка – Березенко, Грановський, Кононенко), але вам-то що від цього?

Як на місце затриманих вчора «дахувальників» бурштину в Рівненській області, прийдуть нові «дахи». Ніхто ж не каже, що незаконний видобуток бурштину закінчиться, просто інші курирувати будуть.

Прізвища кураторів журналісти-розслідувачі оголосять через півроку-рік. Те, що оголосять, сумнівів не викликає.

Ну, а поки час радіти успіхам у боротьбі з Онищенком, який втік з України, та «бурштиновою мафією».

Джерело: Александр Билинский

БЕЗ КОМЕНТАРІВ