Олександр Білінський, журналіст і блогер
Олександр Білінський, журналіст і блогер

Набирає обертів істерика довкола працівників поліції, які не пройшли атестацію — і яких міністр Арсен Аваков має намір перекинути до Донецької та Луганської областей.

У зв’язку з цим повчальна історія.

Торік родичі зі сльозами на очах проводжали в АТО співробітників «Фантома». Це спецпідрозділ Державної фіскальної служби, що займається боротьбою з економічними злочинами і контрабандою. Всі переживали, що в «сірих зонах» перестріляють хлопців із вищою освітою, які звикли податкові перевірки на підприємствах влаштовувати, а не контрабандистів у полях ловити.

Днями зустрічався з одним із співробітників «Фантома». Він зізнається, що через рік вони не те що не просяться у звільнення — вони готові без зарплати в зоні АТО працювати.

Тож за поліцейських, які не пройшли атестацію, не переживайте. Через рік на нових джипах повернуться в свої міста. Адже якщо вони не пройшли переатестацію — це означає, що внутрішня безпека «нарила» на них гори компромату. Відповідно, ці старлеї та капітани вміють свідчення вибивати, а через деякий час справи закриватимуть не за «дякую».

У зоні АТО ці хлопці не бідуватимуть…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ