Олександр Білінський, журналіст і блогер

Цікаво спостерігати за тим, як повертають свій вплив і колишній авторитет ті, хто контролював міста Донецької області до війни. Це найяскравіше ілюструє, що Росія поставила хрест на Донбасі та дозволила на ньому заробляти місцевим.

Кілька місяців тому мені повідомили, що в місто повернулася бригада Армена Саркісяна. Він був одним з найбільш наближених людей до «сірого кардинала» часів Януковича – Юрія Іванющенка. Армен розшукується і нашим МВС, і Інтерполом за підозрою в організації злочинів під час Євромайдану.

Наближені до Армена не тільки повернулися, але й відновлюють контроль над своїми активами. Нещодавно відкрився нічний клуб «Зефір», що належить Саркісяну. А за тиждень закрився нічний клуб «Бермуди», власником якого був діючий «депутат ДНР» Юрій Крікуленко (Беня, як називають його в місті).

Він відомий тим, що був наближений до Безлера, і тим, що першим у воєнний час відкрив в Горлівці нічний клуб. Під крилом Біса він почувався таким великим, що в запаленому мозку народилася ідея встановити в клубі хвіст збитого українського літака, який «депутат ДНР» показував російським журналістам. http://gorlovka.ua/news/article/8813/

Тепер Бенін клуб прикрили – стараннями Армена і ручних ментів. Все як в мирному 2013-му – міліція в прислужниках у блатних.

http://gorlovka.ua/News/Article/10924

Прочитав інтерв’ю матері Крікуленка, на яку був оформлений клуб. http://gorlovka.ua/News/Article/10928

Це шедеврально. Ось кілька фраз про свавілля, що відбувається в «Народній Республіці», де її син – «народний депутат».

«Останній наліт був показовим: нальотчики зажадали дати документи, що підтверджують «законність злочинної діяльності». Я досі як згадаю цю фразу, так у мене одразу покращується настрій, ви тільки вдумайтеся – надати «документи, що підтверджують законність злочинної діяльності».

«Ми писали в усі інстанції, але відповідь вразила не менше, ніж сам напад: «Справу закрито у зв’язку з неможливістю знайти грабіжників». Хоча пограбований персонал і побиті відвідувачі конкретно вказали позивні, прізвища і навіть номери машин. В прокуратуру була представлена ​​відеозйомка з сусіднього магазину».

«Син намагався, писав навіть звернення до самого Захарченка. Але ми вже ні на що не сподіваємося, просвіту якось не видно. І, до речі, це думка багатьох підприємців. Замість того, щоби в умовах війни допомагати розвиватися бізнесу, створювати сприятливий клімат, все робиться якось навпаки. Якщо все так і залишиться далі, то ми з вами ще довго чекатимемо на світле майбутнє».

Ага, світлого майбутнього захотіла)

Але якщо серйозно, то в Горлівці (а можливо і в інших містах – Єнакієвому, Макіївці) відновлюють вплив ті, хто контролював їх до весни 2014-го. Депутатів «ДНР» і всіх інших, котрі вважають себе правителями, роблять мовчазними «терпілами», але при цьому поки не відстрілюють.

А хороші це новини чи погані, судити не беруся. Хоча знаю як Армена, так і Беню, але цікаво спостерігати.

Джерело: Александр Билинский

БЕЗ КОМЕНТАРІВ