Журналіст із Горлівки

Олександр Білінський: Підприємство Героя України платить податки «ДНР»

Олександр Білінський, журналіст і блогер
Олександр Білінський, журналіст і блогер

Одне з небагатьохпрацюючих у Горлівці підприємств — «Стиролбіофарм». В Україні воно відоме як виробник різних таблеток, у середині 2000-х — один з найбільших постачальників трамалгіну і трамадолу, але після того — як піднявся галас у пресі, призупинили випуск цих нарковмісних препаратів.

Ця фармацевтична компанія примітна тим, що належить нардепу кількох скликань, Герою України Миколі Янковському, який продав в 2010-му свій концерн «Стирол» олігархові Дмитру Фірташу, але залишив собі (або — «дітям на цукерки») фармнапрямок у вигляді «Стиролбіофарму».

І ця ж сама фармацевтична компанія примітна тим, що не приховує інформацію про те — що платить податки до бюджету «ДНР». Про що в черговий раз було заявлено «ДНРівскому» ревізору Денису Пушиліну під час вчорашніх відвідин горлівського підприємства.

«Ревізор» Пушилін Денис Володимирович є ще й постійним повноважним представником «ДНР» на переговорах тристоронньої контактної групи в Мінську. Від України, якщо хто не пам’ятає, в цій групі — колишній президент Кучма. Той самий Кучма, котрий нагородив у 2003 році власника «Стиролбіофарму» Янковського званням Героя України.

І хто мені тепер скаже, що зв’язка Кучма (екс-президент України) — Янковскій (герой України) — Пушилін Денис Володимирович (кремлівська лялька) не працює, коли необхідно захистити чиїсь бізнес-інтереси і забезпечити «зелене світло» для роботи в «республіці», не повірю.

Усі чудово знаходять спільну мову. І підприємства Героїв України відраховують до бюджету «ДНР» на утримання цих пушиліних, захарченків та інших зрадників, заодно забезпечуючи роботою кілька десятків місцевих жителів.

Жодної політики, лише бізнес.

Микола Янковський

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ