Олександр Білінський, журналіст і блогер
Олександр Білінський, журналіст і блогер

Не мені радити, але все ж.

Чотири кроки для глави держави, який бажає увійти в українську історію.

  1. Вийти в народ і привселюдно заявити: «Хлопці, які володіють особняками, храмами, що зберігають мільйони доларів під подушками, колекціонують живопис і раритети, які знають смак у дорогому вині, усе ж вправні менеджери і хороші бізнесмени, оскільки на держслужбі або в бізнесі заробили такі суми. Не мені вам розповідати, якими способами ми сколотили свої статки. Не ми такі – часи такі були. Але з нас ніхто не питав. Прийшов час «обнулитися». Я вас не залишу жебраками, як і не залишуся сам жебракам. Але оголошую амністію капіталів. Чи не для втікачів політиків – для вас, рідних. І починаю з себе».
  1. Термін до 1 листопада. Скільки задекларував – «десятину» в бюджет. Ми ці гроші покладемо не в НБУ, а витратимо на конкретні справи, публічно відзвітуємо за кожну копійку, а ви навіть зможете поставити своїх контролерів, щоб ніхто гривню не вкрав.

3. Хто вважає себе церковною мишею і з блиском в очах про це заявляє, обов’язкова перевірка НАБУ і Національному агентстві з питань запобігання корупції.

4. І першим підписати платіжку про перерахування своєї «десятини» в бюджет. Перед телекамерами, як це любить Президент.

Джерело: Олександр Білінський

БЕЗ КОМЕНТАРІВ