Олександр Білінський, журналіст і блогер
Олександр Білінський, журналіст і блогер

Автора цього поста з декількох фраз і двох фото звуть Ваня. Типовий чиновник, якого вигодувала українська держава.

6666666666Довгий час Ваня керував Куйбишевським районом Донецька, а з приходом «русской вєсни» у нього стався психічний розлад. Це він вчора розстелив ковролін в своєму мерському кабінеті з українських прапорів і з гордістю сповістив про це.

Зараз він називає себе мером Горлівки, їздить на броньованому «Мерседесі», не вилазить з ефірів російських телеканалів, пишається фотографіями із Захарченком і своїм чохлом айфона з обличчям Путіна.

Я його називаю самозванцем, як і інших його попередників, не обраних, а призначених «ватажком» Захарченком. У Горлівку він приїхав не сам  – взяв Пашу і Олену з Донецька, з Макіївки – Олега.

Не гнівайтеся на Ваню. Він влаштував цю провокацію з українськими прапорами, тому що йому треба, щоби ви його ненавиділи. Чим більше ненавидять в Україні – тим вищий пост у нього в «ДНР». А в Донецьку зараз розігрується крісло мера міста – і Ваня дуже хоче. Тому й дуркує.

Він уже відновив в Горлівці роботу шахт, відкачав підземні води і щасливі шахтарі опустилися під землю і почали годувати свої сім’ї. Він уже відкрив урочисто машзавод і тисячі токарів стали біля верстатів. Він уже купив обладнання на розграбовані його побратимами заводи, хлібопекарні, готелі. Він привернув мільйони інвестицій – і тому в рідкісні вільні хвилини йому хочеться пройтися ковроліном з українських прапорів. Ваня хворіє і давайте не будемо його лікувати.

А ось ця усміхнена жіночка, яка стоїть на українських прапорах, – це Наташа. Типова чиновниця, виплекана українською державою.

Незамінна, вічна, що знаходить спільну мову з будь-яким мером. Та хоч з чортом. Управління справами виконкому. Правда, це я так думав. Наташа ж в коментарях у Вані відкрила свою справжню професію – вона прибиральниця. Так і написала: «Те дрантя (це вона прапор український так назвала, – прим.) не може претендувати навіть на використання в якості ковроліну, нехай краще в нашій адміністрації будуть завжди чистими підлоги. І я подбаю про це».

Наташа, мий підлоги ретельно. Бо Ваня тебе покарає.

P.S. Натомість тепер без Google Analitics знаю аудиторію свого сайту Gorlovka.ua. Це Ваня, Наташа, Паша, Лена та інші «шістки», що зрадили країну.

І привіт всім українським чиновникам, експертам, медіа-менеджерам, хто «забив» на роботу з людьми на окупованих територіях: так, провайдерів змушують відключати неугодні сайти, так, аудиторія зменшується, але проукраїнські ресурси там читають і аналізують кожну інформацію. А ви бездіяльність виправдовуєте високими фразами і посадами, які не гідні займати.

Джерело: Александр Билинский

БЕЗ КОМЕНТАРІВ