Олександр Білінський, журналіст і блогер
Олександр Білінський, журналіст і блогер

Покажіть мені людину, яка не зможе всіх купити і втекти з України.

Сергія Клюєва попередили про прийдешній арешт, і він спокійно виїхав до Росії. НАБУ зібралося висувати обвинувачення виконавчому директору НАК «Нафтогазу» Андрію Пасішнику — і він уже передає привіт детективам із-за кордону.

Раніше збиралися заарештовувати екс-нардепа Партії регіонів Миколу Левченка, який за руку завів Павла Губарєва до будівлі Донецької ОДА. Але Колі й слід прохолов — кажуть, придбав нерухомість у Москві, а зараз перебуває в одній із європейських країн.

Та що там говорити про них, якщо навіть пішаки примудряються купувати всіх і вся, залишаючись безкарними.

Днями виїхав до Росії з усією родиною екс-мер Дебальцевого Володимир Проценко. Це він з трибуни заявляв про всіляку підтримку в проведенні референдуму в «ДНР», сидів за одним столом із донським отаманом Миколою Козіциним. А потім був затриманий українськими силовиками.

Він майже рік просидів у СІЗО. Потім був Костянтинівський міський суд, який виніс виправдальний вирок (і тут далася взнаки не так упередженість місцевого судді, як розпи***ська прокурорська робота).

Вийшовши на свободу, Володимир Проценко вирішив не очікувати апеляційного суду, зібрав валізу — й разом з дружиною, сином і дочкою звалив до Росії.

Ось і вся «картина маслом»: прокурори не зібрали доказів, судді випустили, прикордонники не стали перешкоджати його виїзду до РФ.

А адвокати Проценка сміються над усією українською правоохоронною системою, радіючи — що відпрацювали сповна свій гонорар…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ