Олександр Деркач, бізнесмен, економістСьогодні у багатьох народних депутатів буде важка ніч вибору. Завтра вони мають голосувати за позбавлення недоторканності одного з їхніх колег, якого звинувачують у розкраданні держмайна. Прізвище його на слуху останні кілька тижнів.

Оскільки в Раді подібними справами не займаються в основному ті, хто до цього самого майна не має доступу, то моральний аспект проблеми ми залишимо за рамками гіпотези. Депутати – люди чесні, але рахувати вміють. Заплативши «трьошечку», а то й «п’ятірочку» за місце, мимоволі навчишся. Проголосуєш «за», тебе теж завтра за дупу візьмуть. За те ж саме. Це великий мінус. Але тоді ціна майбутнього мандата впаде. Може навіть буде всього лише «двушечку» коштувати. Кому ж він потрібен без недоторканності. Лещенко та Найєму, поки молоді? Це істотний плюс.

Проголосувати «проти». Напевно, колега буде тобі вдячний. В хорошому діловому сенсі цього слова. Це плюс. Але тоді ціна мандата виросте. Може і до «сємьорочкі». Є питання. Тут уже на подяках не назбираєш. Це великий мінус. Дилема…

Джерело: Деркач Олександр

БЕЗ КОМЕНТАРІВ