Олександр Деркач, бізнесмен, економіст
Олександр Деркач, бізнесмен, економіст

Луценка прокотили. Не хочуть депутати мати Генпрокурора без юридичної освіти. І правильно, я вважаю. Це, звичайно, буде якийсь юридичний нонсенс в хорошому сенсі слова. Це взагалі буде ні в які ворота. Я б навіть так не побоявся заявити.

Там же освічені люди сидять. На всіх рівнях, причому. І з досвідом. З ними ж потрібно на одній мові, так би мовити. Щоби не переплутати чого. Приїжджає, наприклад, до твого директора підприємства десь в Хацапетівці молодий, але вже підготовлений професіонал років 25-ти. З правильною освітою, гарячим серцем і чіпкими, але добрими руками 12 розміру. На хорошій новій машині. «Корочкі» показує. Все без обману.

А чого соромитися, свої люди. «Десяточка» баксів, говорить з тебе, шановний. Можна за курсом НБУ, ми ж патріоти. Скажи там своїм акціонерам. А то кримінальну справу відкрию. Як за що. Так за що завгодно. Хоч за екологію, хоч за зґвалтування малолітньої. А можу старе підняти щось. Вибирай, що ближче. А то закрити потім дорожче буде. Там мій начальник закривати буде. Тридцяточки може не вистачити.

І ти в Києві, як дурень, сидиш, і що робити – ріпу чухаєш. У тебе таких хацапетовок штук десять і на всіх молодих професіоналів з «корочками» хрін бабла напасешся. Доводиться посилати. Ображаються.

Правильно щодо Луценка вирішили. Може не впоратися. Робота непроста. Нервова дуже. На заочне нехай терміново йде. До Поплавського. Там з нього прокурора зроблять. Собі піти, чи що.

Джерело: Деркач Олександр

БЕЗ КОМЕНТАРІВ