Олександр Деркач, бізнесмен, економіст
Олександр Деркач, бізнесмен, економіст

Міністр оборони Степан Полторак нагородив групу політиків і чиновників іменною зброєю. Різною. Сиджу тепер, заздрю ​​і намагаюся зрозуміти систему.

Найлегше, звісно, з Олександром Турчиновим. Улюблений народом Кривавий Пастор отримав пістолет маузер з дерев’яною коробкою і цілих 96 патронів. Якщо додати шкірянку, кашкет та бриджі, образ буде завершений. «Словесной не место кляузе. Тише, ораторы! Ваше слово, товарищ маузер». Буде контру відстрілювати.

З депутатом Ігорем Кононенком теж більш-менш зрозуміло. Модник, але патріот. І пістолет йому просто необхідний в світлі останніх подій, так би мовити. Йому подарували новенький вінницький пістолет Форт. І 15 патронів.

Міністри Арсен Аваков і Павло Петренко люди консервативні, що яскраво проявилося у виборі зброї. Вони взяли собі пістолети Кольт М1911, зразка 1910 року. Але там теж «непоняточка». Першому відвалили цілих 140 патронів, а другому лише 70. Шкода стало, чи що.

Дещо осібно для мене стоїть керівник казначейства пані Тетяна Слюз. Жінка з пістолетом — це ще те, як ви розумієте. Її нагородили пістолетом ПСМ, який раніше носили генерали. Явно підлизуються, грошей просити будуть. Патронів відсипали, щоправда, лише 8. Напевно, вона по життю людина нервова. Не стали ризикувати.

Не обійшли стороною і депутата Ігоря Котвицького. Людину маловідому, але видно — заслужену й на небезпечній посаді. Йому дали такий самий товстий кольт, як Авакову і Петренку (калібра 11, 43), але з патронами поскупилися. Сімома патронами сильно не відстріляєшся. Є питання. Знущаються над людиною.

Але найбільше, звісно, простору для різноманітних міркувань дає автомат Томпсона, 1928 року. У якого є інша назва «Аннігілятор». Ним нагородили Арсенія Яценюка. Тут вам і фалічний символ за Фрейдом, і улюблена зброя Аль Капоне, й так далі. Та ще й цілих 203 патрони.

Ми не будемо спекулювати на тему, від кого відстрілюватиметься Арсеній Петрович. Є, як ви розумієте, такі люди.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ