Олександр Деркач, бізнесмен, економіст
Олександр Деркач, бізнесмен, економіст

Віце-прем’єр Павло Розенко порадив селянам відмовитися від газу та перейти на інші види палива. Перспективно, сказав. Я б на місці селян порадив пану Розенку перейти на вирощування поросят на балконі. Також перспективно. Прибиральниця годує, водій г**но виносить, охоронець на базарі торгує.

А якщо серйозно, то питання звичайно є. Тільки жодного реального альтернативного палива у селі немає. І поки воно не з’явиться в магазині, такі заклики залишаться звичайним «трьопом».

Будинок моїх батьків до газу завжди опалювався вугіллям. 30 років. Раз на рік купувалася машина і на зиму вистачало. Було клопітно, але доступно. Питаю, чому зараз вугіллям не топлять, відповідають, що не бачили його вже років 15 в продажу.

У Києві вугілля продається. Ціна 4500 гривень за тонну. Хоча є, звичайно, й інші варіанти. Можна в найближчій лісопосадці дрова заготовляти. Головне – першими встигнути. Або штахетник у сусідів вночі тирити.

P.S. До речі, Andrew Revenko хорошу ідею підказав. Треба, щоби кожна сільська родина  велотренажер купила. Можна буде тоді і від електрики відмовитися. Педалі по черзі крутиш – електрику виробляєш. Таким чином, менше мерзнеш.

Джерело: Деркач Олександр

БЕЗ КОМЕНТАРІВ