Олександр Деркач, бізнесмен, економіст

Тривожну звістку принесла стрічка новин. Пішов у відставку пан Ложкін. Так і не встиг я розібрати на цитати його знамениту книгу. Про четверту республіку. Тепер уже і не встигну. Немає сенсу. Наступник нову писати буде. Про п’яту. Ліс вже рубають.

Місяць тому в Москві замінили його візаві, главу адміністрації Кремля, пана Іванова. Спілкувалися, напевно. Зчепивши зуби. Освічені люди. Пан Ложкін – книгочит і книгопис. На винах і живописі, кажуть, знається. Пан Іванов – хоч і військова кісточка, генерал, але матюкається без словника по-іноземному і на балети ходить. Хобі таке. Не знаю. Може у Великому театрі буфет вельми неабиякий. А може балерини приємні. Якщо у бінокль з партеру. Але поїзд пішов.

У Кремлі – вітри змін. Начальником адміністрації тепер став якийсь пан Антон Вайно. Як кажуть, інтелектуал взагалі позамежний, і плюс із легкою придуркуватістю. Як і належить. Статті наукові пише. З претензією. Ярбух фюр психоаналітик і психопатологік просто б’ється в екстазі. Друкується під псевдонімом Whynot. Почємунєт по-їхньому. Заздрісники навколо, ну, ви розумієте.

Над секретним приладом вже 10 років працює. В гаражі після роботи. НООСКОПом назвав. У Вікіпедії є. За словами автора, уособлює «код матеріалізації моменту переходу життя з простору в час». Зрозуміло, що з його приходом у Кремль, дні пана Ложкіна на Банковій були полічені. Випадає він із амплітуди. Не тягне діалог. Не знаю, хто його змінить.

Але відповідь пану Вайно повинна бути адекватною. Аби кого з вулиці не візьмеш. Тут треба замахуватися на людину калібру Віктора Андрійовича. Не менше. Проти його «акцептів» той нооскопщик із прибамбасами був би як маленький хлопчик в обпісяних штанцях. А так – шоркается людина по базарах з вишиванками, людей лякає. Видно, що нудиться без діла, а йти йому немає куди. Гройсмана виганяти ще рано, а Гонтарєву – пізно. Решта – при справах. Так, непрості настали часи.

Джерело: Олександр Деркач

БЕЗ КОМЕНТАРІВ