Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Не хотів вплутуватися, але не виходить. Тому що в Мережі вже з якимось жорстоким захопленням смакують кожну дурницю, сказану Надією Савченко.

Насправді, її ідеальне призначення на найближчий період було відправитися в турне Європою з кимось з відповідальних працівників Мінстеця (там є люди, які пристойно володіють мовами) і розповідати свої військові історії. Місцевим депутатам, журналістам, студентам, домогосподаркам. У Німеччині, Великій Британії, Франції, Нідерландах та інших європейських містах і селах.

Про те, як виникла Революція Гідності та з якими цілями. Як почалася агресія Росії проти України і якою цинічною та брехливою вона є. Яка жорстокість відбувається з боку «захисників русского міра». Який героїзм демонструють захисники України.

Як її потайки вивезли в Росію. Як судили за абсурдними звинуваченнями. Яким фізичним і психологічним тортурам піддавали.

І ось в цих героїчних історіях, які розкривають суть війни на Донбасі, вона могла б і дещо прикрасити, як водиться. І навіть випнути свій особистий внесок та заслуги. Тому що таке турне від першої особи, від очевидця і постраждалої, могло б забезпечити реальний прорив в інформаційній війні. І зробити для України більше, ніж вся наша дипломатія за два роки.

І так і планувалися найближчі дії Савченко. Але не склалося. Спочатку влада була не готова, а потім Надію понесло по купинах … А тепер уже ані місії, ані прориву, ані перспективи.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ