Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Який антитерористичний шлях обере Брюссель.

Момент істини завжди настає дещо несподівано, як провал у сон при передозуванні заспокійливого. Саме це з Європою і відбувається.

Усі там усе вже розуміють. Принаймні, правителі — точно. А скоро і суспільство буде поінформоване пресою: за всім цим терористичним жахом і хаосом, що насувається, стоїть персонально недоімператор Путін. Який у маніакальному прагненні «Хочу, щоб зі мною рахувалися» намагається перетворити на рідне підворіття весь цивілізований світ.

Так, Володимир Путін пригрозив розвалити ЄС. І планомірно робить це —  щедрою підтримкою радикальних рухів будь-якого штибу. Купівлею європейських політиків. Розв’язуванням воєн, що провокує потік біженців до Європи — серед яких як натуральні «дикі» терористи, так і цілеспрямовано підготовлені російськими спецслужбами.

І зараз не важливо — що це каламутне цунамі згодом відкотиться назад, в недоімперію і поховає її під шаром бруду та крові. Важливіше, який шлях протистояння терористичній загрозі вибере налякана Європа.

Або Росію — державу, яка спонсорує і провокує тероризм, почнуть швидко і ефективно заганяти в стійло, незважаючи на витрати і пристойність. Про що Європа, сподіваюся, ще не зовсім забула.

Або продовжать йти згубним шляхом умиротворення гібридного агресора, відправляючи до знавіснілого від крові дракона спочатку курей, потім кіз, а потім вже і власних дочок. А дракон вимагатиме все більше жертвоприношень.

Для України це питання виживання. Адже вона — дочка Європи.

Сьогодні в Брюсселі теритисти здійснили низку терактів у аеропорту, в підземці та в середмісті на площі Шумана
Сьогодні в Брюсселі відбулася низка терактів у аеропорту, метро та середмісті на площі Шумана

БЕЗ КОМЕНТАРІВ