Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Ось уже запізнілі гнівні філіппіки на адресу західних партнерів України, які з панського плеча відвалюють наркожитниці Афганістану на армію аж 15 ярдів, а нам – жалюгідні 220 лимонів. А ми, мовляв, відмовилися від ядерної зброї, нам гарантії давали і все таке інше!

По-перше, рахувати чужі гроші – це совкове жлобство.

По-друге, Афганістан вже двісті років воює за незалежність з будь-яким, навіть таким, який незрівнянно перевершує за силою, загарбником – з Британською імперією, СРСР, США. Озброєні примітивною зброєю афганці борються за свою землю, а не капітулюють у вигляді «мінської змови» і знищення своїх патріотів своєю ж владою.

По-третє, а на чию користь Україна відмовилася від ядерної зброї, нагадайте, будь ласка? Ах, на користь РФ! Саме тоді Україна, не маючи технологічної можливості утримувати ядерну зброю, що знаходиться на її території, політично погодилася з тим, що РФ – старший у військовому сенсі «брат». Адже зброю вивезли туди в обмін на складання для атомних електростанцій виробництва знову-таки Росії.

Тому не треба обурюватися і булькати обуренням. Спочатку офіційно визнаємо РФ агресором і перервемо з нею рошенівсько-економічні зв’язки. Потім починаємо не заробляти на військових замовленнях, а реально вкладатися в армію, зокрема, і олігархічними ресурсами, які таким чином будуть поставлені на службу суспільству.

І лише потім, за умови видимих успіхів у побудові власної, постсовкової армії, якою не командують друзі-товариші по навчанню з академій країни-агресора, з’явиться шанс розраховувати на серйозну військову допомогу. Не раніше!

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ