Олександр Кочетков, політологНаша олігархічно-клептократична влада, яка уособлює Президента Порошенка – це мешканці кошика повітряної кулі.

Попереду гірська гряда, перевалити яку без катастрофи дуже складно – «мінська капітуляція», яку треба легітимізувати через ВР. Все ближче гострі зубці гірських піків народного обурення – офшорний скандал, підвищення тарифів, перемир’я, що веде до регулярних втрат, відсутнісь будь-яких істотних реформаторських успіхів.

Газовий пальник, який дозволяє підігріти повітря в кулі та піднятися вище – не працює. Не працює наша економіка, з якої викачали всі ресурси. Немає можливості, як Янукович свого часу, кидати гроші на підвищення пенсій та бюджетних зарплат.

Залишається останній засіб – скидати баласт. Ось і полетіли викриття з «чорної каси», документальні звинувачення яскравих ПР-ненависників і ура-патріотів.

До відома: Геллер і Калюжний, головні касири ПР – це люди Колесникова. Тобто, Ахметова.

Хтось вірить, що «бухгалтерські» матеріали регіоналів з’явилися так вчасно без координації влади з партнерами-подільниками з Опоблока? Хтось сумнівається в тому, що з боку олігархату це узгоджена гра на відволікання уваги, тобто, проти громадянського суспільства, проти України?

Баласт скидатимуть ще. Не лише компроматом, але й переслідуваннями стрілочників. Питання в тому, чи допоможе це владі уникнути краху. Найімовірніше, великого бадабуму не уникнути.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ