Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Комунальні склоки на найвищому рівні. Це що ж за прокляття сліпоти таке?!

У відповідь на блокаду Криму російські агресори нашими ж нафтовими платформами намагаються перекрити Україні вихід із Чорного моря. А у нас головною темою є те, хто більший українець – Аваков чи Саакашвілі.

Держсекретар США Джон Керрі вчергове «у партнерській атмосфері» вирішує в Москві майбутнє України без нашої участі. А в Києві обговорюють, хто влучніше підтримав свого шефа – Геращенко чи Саквалерідзе?

Наближається воістину історичне голосування в Раді за зміни до Конституції з «особливим статусом», після ухвалення яких єдина і неподільна Україна перестане існувати. А у нас у центрі уваги – жахливого ґатунку міністерсько-губернаторський скандал.

Депутати виступають. Аналітики аналізують. Глядачі слухають. Суспільство судить-балакає, на чий бік стане в скандалі президент. Все це замість чіткої позиції про неприйнятність змін до Основного закону під зовнішнім тиском.

Одна радість: вони там настільки пересварилися, звинувачуючи одне одного в корупції та інших злочинах, що набрати триста голосів за «особливий статус Донбасу» буде вкрай складно.

До речі, надійшла достовірна інформація, що під час обшуків разом із документами Януковича були також виявлені черепки Ющенка і золото Полуботка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ