Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Проблеми енергетики у владних головах.

Напевно, у мене глюк. Або паралельні світи зіштовхнулися, як у чудовому серіалі «Грані».

Нещодавно Путін імітував включення «енергомоста» до Криму. Причому, ситуація з відключеннями світла там якось не особливо змінилася.

І ось тепер Петро Порошенко особисто включає якусь електролінію! Копійка в копійку, тобто кіловат у кіловат – той самий показушний сценарій, запозичений ще з часів застою!

Повелитель електронів, блін, реінкарнація Тесли…

Це що, така наша симетрична відповідь агресорові? От щоб так похабно, по-брежнєвськи зображати клоуна, який командує енергетиками, котрі посміхаються убік?

Чи це Григоришин настільки упросив підтримати їхнього спільного Демчишина, що президент України особисто вирушив презентувати для суспільства досягнення цього міністра? Який письмово визнає Крим російським? І міністра цього, Демчишина, Порошенко хвалив так, ніби той підняв продажі продукції «Рошену» щонайменше удвічі. Або особисто забезпечив енергетичну блокаду всієї Росії. Дивись, ще й орден йому дасть, за «Федеральний округ Крим».

Соромно і блювотний рефлекс, прости Господи.

Нам терміново необхідні нові правила життя. Невідкладно!

І в новому громадському Договорі слід жорстко прописати запобіжники, аби кожен наш керівник з часом не перетворювався на пародійну копію російського недоімператора. Тоді нам не доведеться дивуватися ні появі безглуздого пістолета на стегні президента, ані тому, що він раптом вирішив стати начальником рубильника.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ