Олександр Кочетков, політолог
Олександр Кочетков, політолог

Недоімперія з помпою відсвяткувала День танкіста. Тут взагалі всі мілітаризовані свята – найулюбленіші.

В день свята було багато балачок щодо танка «Армата» – і такий він передовий, і аналога йому не існує, а всі наявні він перевершує на порядок. Просто супертанк – все вміє, хіба що заміж за Путіна не проситься.

І навіть не знаю, як пояснити, що так не буває.

Не буває, адже законами природи не передбачено. І навіть якщо ВВП сто указів видасть – все одно так це не працюватиме.

Ну, не можуть в країні, в якій у средненького за рангом «борця» з корупцією при першому ж обшуку виявляють вісім мільярдів рублів кешем, випускатися сучасні танки, ракети та інша високотехнологічна продукція.

Оскільки вище цього «борця» з вісьмома мільярдами є інші такі ж, які крадуть ще більше. А значить, до розробників військової техніки доходять копійки. Але і вони теж розкрадаються такими ж самими на місцях – які освоюють військовий бюджет.

Тому розумна і талановита молодь у вчені та інженери не йде – невигідно і непрестижно. Вона йде в референти і помічники до російських «борців» із корупцією. А стара, радянська гвардія розробників фізично вимерла. Заміна їх на ряджених клоунів проходить тільки на «парадах перемоги», в конструкторських бюро і складальних цехах підміна не пройде.

Відповідно, непереможні «Армати», винищувачі 5 покоління та інші чудеса військової техніки існують тільки в одурілих від реваншистських настроїв мізках росіян. А реальні досягнення – на офшорних рахунках корупціонерів.

України, до речі, це також стосується.

Джерело: Александр Кочетков

БЕЗ КОМЕНТАРІВ